Garnitur dla Niego

Precyzyjnie skrojony garnitur to podstawowa stylizacja w męskiej szafie. Jest wyrazem najwyższej elegancji podczas różnych uroczystości. Pierwotnie zarezerwowany był wyłącznie dla mężczyzn o wysokiej pozycji społecznej. Na dzisiejszą formę garnituru składają się długie lata zmian. Z biegiem czasu upowszechniały się coraz krótsze marynarki oraz dłuższe spodnie. Miało to na celu uczynienie z garnituru wszechstronnego ubioru. Mniejsza ozdobność spowodowała, że garnitur stał się dostępny dla każdego. Cechował się przede wszystkim kunsztem wykonania. Warto wspomnieć o tym, że garnitur męski był wykorzystywany na każdą okazję, niezależnie od pory dnia. Pojawiał się także również podczas polowań. Nowoczesny garnitur jest znacznie bardziej uproszczony. Do mody wróciły kamizelki, które świetnie tworzą oryginalne trzyczęściowe zestawy.
Obecnie każdy mężczyzna powinien mieć chociaż jeden elegancki garnitur. Nawet sportowcy mogą docenić jego atuty i oferowaną elegancję. Choć w dzisiejszej modzie panuje luźniejszy styl casual, należy pamiętać że garnitur jest najlepszym wyborem na oficjalne sytuacje. Bez względu na styl życia, wielu panów z pewnością doceni klasyczne modele z węższymi nogawkami i rękawami. To świetny wybór niezależnie od sylwetki oraz wzrostu. Taki krój może optycznie uatrakcyjnić sylwetkę. Przyjrzyjmy się zasadniczym elementom, z których składa się nowoczesny garnitur.
Garnitury męskie współcześnie występują jako zestawy trzyczęściowe z kamizelką. Marynarka powinna być taliowana i idealnie dopasowana do figury. Składa się z eleganckich wyłogów oraz krytych kieszeni. Zapinana może być na dwurzędowe guziki. Cenione są guziki z naturalnych materiałów. Na idealnie dobrane spodnie składa się szereg czynników.  Warto zadbać o ich prawidłową długość i pamiętać, że im węższe nogawki, tym powinny być krótsze. Tylko w stylu włoskim akceptowana jest długość spodni przed kostkę. Panowie mogą wybierać wśród spodni z mankietami na samym dole nogawek. Spodnie powinny posiadać szlufki na pasek. Eleganckie spodnie garniturowe mają dwie kieszenie. Wyróżnić można modele szerokie lub odpowiednio zwężane ku dołowi. Mało estetyczne są zbyt opięte modele, które z pewnością nie wyglądają elegancko.
Równie istotna jest koszula. Ponadczasowym wyborem będzie model w śnieżnobiałym odcieniu. Współcześnie Panowie mogą wybierać spośród rozmaitych krojów koszul. W stylizacjach biznesowych królują odcienie pastelowego różu. Koszule występują w kilku krojach – regular, slim oraz super slim. Dostępne desenie pozwalają bawić się swoim ubiorem. Męski dress code dopuszcza w zasadzie wyłącznie koszule z długim rękawem.
    Mężczyzn chcących powiększyć swoją kolekcję garniturów zapraszamy do skorzystania z asortymentu marki. Jest ona niezwykle ceniona dzięki wysokiej jakości garniturom oraz kolekcjom męskim. W asortymencie marki znajdują się również pozostałe elementy garderoby, dzięki którym każdy elegancki mężczyzna stworzy unikatowy zestaw na ważną okazję. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją męską oraz uzupełnienia swojej szafy na przykład w klasyczny garnitur.
Powrót do góry